Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)Russian (CIS)Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Meniny

Dnes je 2020. September 26., Sobota, Jusztina Zítra Adalbert den budet.
Tlačiť E-mail

 

Vitajte na stránkach penziónu INGRID

 

Sme tu pre tých, ktorí sa rozhodli spojiť oddych s liečením a prevenciou pred ochoreniami pomocou prírodných liečebných zdrojov.


karina

Maďarsko je malá, ale veľmi svojrázna krajina. Sú tu dvetisíc rokov staré pamiatky z rímskeho obdobia, stavby z obdobia tureckej nadvlády, postavené pred 400 rokmi, malé stredoveké kostolíky a mohutne baziliky, ako aj zrúcaniny zámkov a veľkolepé paláce. Je to kraj nielen nádhernej prírody, unikátnych prírodných rezervácií, karstových jaskýň, ale aj jedna z najobľúbenejších európskych kúpeľných destinácií. Takým počtom liečivých termálnych prameňov sa nemôže pochváliť ani jeden štát Európy. Nachádzajú sa tu druhé najväčšie zásoby termálnych vôd na svete, hneď po Islande. Ozdravovne postavené na termálnych prameňoch krajiny, sa tešia z návštevníkov po celý rok.

Predstavujeme Vám jeden z najlepších kúpeľov Maďarska a Európy - Bürfürdő, ktorý sa nachádza v meste Bük. Počas roka sa tu zotaví okolo 840 000 ľudí, väčšinou z Rakúska, Nemecka, Česka. Dobre sa tu cítia aj ľudia, ktorí dúfajú v zázračné uzdravenie, aj mládež vyhľadávajúca oddych a zábavu.

 

buk